Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

W jubileuszowej edycji imprezy przewidzieliśmy możliwość bezpłatnego startu w półmaratonie zawodników którzy: ukończyli wszystkie wcześniejsze 4 edycje Półmaratonu Solidarności w Lublinie, w 4. PKO Półmaratonie Solidarności zajęli miejsca I-III w kategoriach wiekowy, kobiety które ukończyły 60 rok życia i mężczyźni powyżej 65 roku życia. Przewidzieliśmy również 20% zniżkę od opłaty startowej dla posiadaczy karty „Lublin PRO Rodzina – Karta i Rodziny Dużej“. Świdnik PRO Rodzina – Karta Dużej Rodziny.

Jubileusz 5 PKO Półmaratonu Solidarności i 700 – lecia miasta Lublina zobowiązuje Nas do wytężonej pracy dla waszego zadowolenia. Przygotowujemy wiele atrakcji, chcemy połączyć sport z wielkim wydarzeniem kulturalnym Lublina. Po raz kolejny, start i meta najważniejszej imprezy biegowej Lubelszczyzny, jednej z największych tego typu po prawej stronie Wisły, usytuowane będą w Świdniku i Lublinie.
Tradycyjnie już, rywalizacja na dystansie 21 km i 97 m zwieńczy Bieg Solidarności Lubelski Lipiec 1980. Sportowe święto Lublina rozpocznie 3 czerwca międzypokoleniowym Biegiem Solidarności oraz innymi imprezami przeznaczonymi w szczególności dla całych rodzin i animacji dla dzieci.