Za marką ProjekTy Na Obcasach – Projektowanie Wnętrz stoi Edyta- właścicielka firmy.Co wyróżnia Edytę z ProjekTy Na Obcasach?Przede wszystkim to, że wybór zawodu nie był dla niej pomysłem chwili, lecz pasją i procesem zachodzącym w niej od wielu lat.
Każdy wykonany projekt wnętrza jest połączeniem doświadczenia, wyobraźni, pomysłów, rozmów z inwestorami i wielu godzin pracy, dlatego jest dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.Jest to możliwe dzięki temu, że wizje projektanta realizują tylko sprawdzone ekipy.
W ramach kompleksowej obsługi właścicielka firmy jest do Państwa dyspozycji także podczas wybierania i zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych.Oferuje rabaty na ich zakup w sklepach współpracujących lub pośrednicze w negocjacjach cenowych z innymi sklepami i hurtowniami.
Oferta projektowa ProjekTy Na Obcasach – Projektowanie Wnętrz obejmuje :kompleksową obslugę pod kluczprojekty domówprojekty mieszkańprojekty wszystkich budynków użyteczności publicznej restauracji, klubów, gabinetów, biur, salonów, itp.
Jak to działa?
KROK 1 SPOTKANIE Z KLIENTEMNa pierwszym wspólnym spotkaniu następuje zaposnanie z oczekiwaniami klientów, do tego celu zadany jest szereg pytań związanych z upodobaniami oraz dotyczące materiałów, kolorów i kształtów. Jeśli jest to możliwe, robiony jest pomiar inwestycji, wstępny kosztorys a później już tylko podpisanie umowy i ustalenie terminów.
KROK 2 PRZYGOTOWANIE KONCEPCJIDzięki uzyskanym informacjom następuje przystąpienie do pracy nad koncepcją, nie jest ona jeszcze w pełni graficzna, jest to bardziej zarys, forma i zachowanie ergonomii w pomieszczeniach. Następnie ma miejsce spotkanie na omówienie koncepcji, na którym dzięki programowi, w którym jest opracowana możemy automatycznie nanosić zmiany oraz poruszać się w „naszym” mieszkanku jak w grze komputerowej. Gdy to już zostanie ustalone, przechodzimy do wspólnego doboru materiałów, na tym etapie dzielę się swoją wiedzą techniczną z klientami i doradzam im jakie materiały i systemy będą dla nich najlepsze.
KROK 3 PRZYGOTOWANIE WIZUALIZACJINastępnie, po uzgodnieniu koncepcji powstaja, foto-realistyczne wizualizacje. Tutaj już w pełni widać efekty !Po akceptacji przez inwestora, wykonywane zostaja – rozrysy. Na kavrtach technicznych znajdują się wszystkie potrzebne ekipie wykonawczej schematy takie jak:podłączenia hydrauliczne,punkty świetlne,nazwy i wyliczenia ilości materiałów użytych w projekcie,układ i rozrysy sufitów podwieszanych i podłóg,projekt kuchni i mebli kuchennych (z doborem odpowiednich sprzętów i systemów)projekt kominka,projekt łazienek ( z szczegółowym rozryłem i układem płytek),projekt schodów z balustradą,projekt mebli i innych elementów zaprojektowanych w wnętrzu
KROK 4 PRZEKAZANIE PROJEKTUOddanie i zakończenie prac projektowych nie jest jeszcze naszym rozstaniem , ponieważ jeśli klienci mają dodatkowe pytania lub problemy na budowie, zawsze chętnie służe pomocą, bo ta praca to moja pasja!
Usługi